Albumy fotograficzne

Albumy fotograficzne

separator

Artystycznie wydane publikacje moich najlepszych zdjęć

„Miś”

Artystyczny album ze zbiorem zdjęć niedźwiedzi z ośmiu lat podróży na północ. Znajduje się tu pięć typów niedźwiedzi: grizzly, alaskański przybrzeżny, kodiacki, niedźwiedź kermode oraz baribal. To dokumentacja wielu miesięcy spędzonych na Alasce i w Kanadzie, w większości na moich samotnych wyprawach.

Albumy drukowane są w artystycznej drukarni na profesjonalnym grubym papierze Mohawk, doskonale oddającym głębie kolorów. Oprawona w szary lniany materiał, podkreślający kolekcjonerski charakter albumu.

Zobacz projekt

 

Info

 

Ilość stron : 32
Oprawa : twarda, szary len
Papier : Mohawk 216g
Rozmiar : 31cm x 25 cm
Cena : 200 PLN

Zamówienia na hello@kamilakielar.pl

 


„Pacific Crest Trail”

Album dokumentujący fotograficznie prawie pół roku górskiej wędrówki z Meksyku do Kanady szlakiem Pacific Crest Trail. Są tu i zdjęcia pustyni, czterotysięcznych ośnieżonych szczytów, lasów deszczowych oraz wulkanów oraz wszytskiego, co spotyka się na swojej drodzie: dzikie zwierzęta, oszałamiająca przyroda oraz wędrowcy.

Album drukowany jest w artystycznej drukarni na profesjonalnym papierze Mohawk. Oprawiony jest w miękką oprawę koloru beżowego. Album zawiera również kilka tekstów i refleksji ze szlaku.

Zobacz projekt

Info

 

Ilość stron : 46
Oprawa : miękka, beż
Papier : Mohawk 148g
Rozmiar : 30cm x 20 cm
Cena : 85 PLN

 

Zamówienia na hello@kamilakielar.pl